135 437
46 460
251 165
605 137

Nk 642 x2, postfrisk 4-blokk, 11.XI.75      Annonse nr: 2867828
Nk 642 x2, i 4-blokk med trykningsdato 11.XI.75

Fastpris 125kr (+ porto under 50gr)
Norge 1970 postfrisk.
Nk 642 x2, 1,50kr Kronemerker Kong Olav V. Ståltrykk, i 4-blokk. Blokken har marginal og trykningsdato 11.XI.75.
Arket har vært brettet midt gjennom 5-tallet. Skanfil-merkepris = 25kr pr stk.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 125,00
Annonse vist14
Referanse nr/#1.200520

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (703)  Se selgers karakterbok

Generert: 07.06.2020 04:11:19