135 437
46 460
251 165
605 137

Nk 642y, i postfrisk 4-blokk      Annonse nr: 2867502
642y i postfrisk 4-blokk
642y i postfrisk 4-blokk

Fastpris 36kr (+ porto under 50gr)
Norge 1970 postfrisk.
Nk 642y, 1,50kr Kronemerker Kong Olav V. Ståltrykk, i 4-blokk.
Merkene er hentet fra ark med Trykningsdato 29.X.79, som gir Papirtype Bu3.
Skanfilpris = 48kr.
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet dersom ikke annet er beskrevet. Portokostnad = faktisk porto. Kjøper kan velge forsikret sending, tapte brev i postgangen erstattes ikke av selger. To foreign buyers will additional cost of 10-20% be charged. Paypal is available.
Objektets tilstand
Auksjonstype Lagervare
Salgspriskr 36,00
Antall tilgjengelig: 3 stk.
Annonse vist5

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (703)  Se selgers karakterbok

Generert: 07.06.2020 05:26:18