135 437
46 460
251 165
605 137

NK 297 - Kårvikhamn      Annonse nr: 2865687

Pent stemplet merke, se bildet.
Hei, og velkommen til mine auksjoner.
Jeg gjør mitt beste for å beskrive hvert objekt, (feil, mangler m.m.) og håper du vil bli fornøyd.

Lykke til med budgivning.

Etter auksjonsslutt vil du motta en mail med den info som trengs for å gjennomføre handelen.

Porto etter postens satser - ingen tillegg utover dette. Jeg samsender auksjoner vunnet samme dag.

Mvh Kenneth

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 73,00
Annonse vist55
NK 297 - Kårvikhamn
Annonse nr: 2865687
Høyeste Budgiver wirita (801)  Se budgivers karakterbok
wiritakr 73,0025.05.2020 20:55:34
arnesmalaskr 72,00 (Autobud)25.05.2020 20:55:34
arnesmalaskr 63,0025.05.2020 20:31:05
helse01kr 62,00 (Autobud)25.05.2020 20:31:05
helse01kr 60,0025.05.2020 19:54:32
wiritakr 59,00 (Autobud)25.05.2020 19:54:32
wiritakr 52,00 (Autobud)25.05.2020 19:54:20
helse01kr 51,0025.05.2020 19:54:20
wiritakr 30,00 (Autobud)25.05.2020 19:53:05
helse01kr 29,0025.05.2020 19:53:05
wiritakr 22,0025.05.2020 14:26:01
arnesmalaskr 21,0019.05.2020 20:38:11
gaiskr 20,00 (Autobud)19.05.2020 20:38:11
gaiskr 11,0019.05.2020 19:43:55
arnesmalaskr 10,0019.05.2020 00:04:54
Selger:  Børnern_no10

Medlem siden: 07.07.2015
Sted: Lillehammer
Karakterer (372)  Se selgers karakterbok