125 020
43 904
261 857
662 735

Norge ** Samling 1855 - 1985

Annonse nr: 2865240
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde
Samling i Leuchtrum album med innstikkslommer

Ca 535 postfriske merker fra NK 17 til NK 987. SK verdi 9 775kr + album.
Noen godbiter som Hellige Olav, Nansen I, legion og universitetet. Se utvalg av bilder.

Forsendelskostnader ihht postenssatser tilkommer.
Objektets tilstand
Utropspriskr 2 500,00
Startet08.06.2020 22:05:58
Sluttet15.06.2020 22:05:58
Annonse vist325 ganger
Referanse nr/#0001
Norge ** Samling 1855 - 1985
Annonse nr: 2865240
Selger:  Hiawata

Medlem siden: 03.02.2020
Sted: Kongsberg
Karakterer (97)  Se selgers karakterbok