146 024
46 286
250 253
603 675

Norge ** Samling 1855 - 1985      Annonse nr: 2865240
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde
Samling i Leuchtrum album med innstikkslommer

Ca 535 postfriske merker fra NK 17 til NK 987. SK verdi 9 775kr + album.
Noen godbiter som Hellige Olav, Nansen I, legion og universitetet. Se utvalg av bilder.

Objektets tilstand
Utropspriskr 2 500,00
Slutter om 1d 22t 43min 58sek
Slutter01.06.2020 22:05:00
Annonse vist154
Referanse nr/#0001

Intern referanse0001
Selger:  Hiawata

Medlem siden: 03.02.2020
Sted: Kongsberg
Karakterer (36)  Se selgers karakterbok

Generert: 30.05.2020 23:21:02

Snarveier

Superfredag på GiBud.no!