146 024
46 286
250 253
603 675

Golå-vann storformat S/H brukt 1957, stemplet Harpefoss      Annonse nr: 2861845
Normann 14/115

Små slitasjer på hjørna ellers bra.  Helt merke

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Golå-vann storformat S/H brukt 1957, stemplet Harpefoss
Annonse nr: 2861845
Høyeste Budgiver hak57 (2383)  Se budgivers karakterbok
hak57kr 10,0016.05.2020 14:34:00
Selger:  t369

Sted: Furnes
Karakterer (18635)  Se selgers karakterbok