Halv provisjon i Juli måned!

104 722
48 030
252 907
616 570

58 B. Bankobrev (100 kr) med 20 øre lettstp NÆSFLATEN 2      Annonse nr: 2860998

166430

58 B. Bankobrev (100 kr) med 20 øre lettstp NÆSFLATEN 22-VII-96. Mangler klaffen.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 150,00
Solgt forkr 150,00
Annonse vist7
Referanse nr/#Super-Friday
58 B. Bankobrev (100 kr) med 20 øre lettstp NÆSFLATEN 2
Annonse nr: 2860998
Høyeste Budgiver hehaver (2061)  Se budgivers karakterbok
Intern referanse166430
hehaverkr 150,0015.05.2020 17:05:13

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (5329)  Se selgers karakterbok

Snarveier

Super-auksjoner på GiBud.no!