146 024
46 286
250 253
603 675

Nk 1848 **      Annonse nr: 2860375

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 45,00
Annonse vist38
Nk 1848 **
Annonse nr: 2860375
Høyeste Budgiver Pablo70 (921)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 45,00 (Autobud)21.05.2020 23:09:44
Volaussenkr 42,0021.05.2020 23:09:44
Pablo70kr 39,00 (Autobud)21.05.2020 13:38:18
Volaussenkr 36,0021.05.2020 13:38:18
Pablo70kr 33,0021.05.2020 12:38:17
Volaussenkr 30,00 (Autobud)18.05.2020 21:21:26
gunnm01kr 28,0018.05.2020 21:21:26
Volaussenkr 24,0018.05.2020 19:15:05
gunnm01kr 23,00 (Autobud)18.05.2020 19:15:05
gunnm01kr 22,00 (Autobud)18.05.2020 11:17:58
Volaussenkr 20,0018.05.2020 11:17:58
gunnm01kr 18,0017.05.2020 09:55:38
Volaussenkr 16,0016.05.2020 23:49:03
temkr 15,00 (Autobud)16.05.2020 23:49:03
temkr 14,0015.05.2020 22:12:33
ulfjoh01kr 12,00 (Autobud)15.05.2020 22:12:33
ulfjoh01kr 10,0015.05.2020 14:28:04

Karakterer (2019)  Se selgers karakterbok