146 024
46 286
250 253
603 675

Nk 1791-92 **      Annonse nr: 2860371

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 37,00
Annonse vist21
Nk 1791-92 **
Annonse nr: 2860371
Høyeste Budgiver Volaussen (305)  Se budgivers karakterbok
Volaussenkr 37,0021.05.2020 23:09:13
Pablo70kr 36,00 (Autobud)21.05.2020 23:09:13
Pablo70kr 34,0021.05.2020 14:56:17
Volaussenkr 31,00 (Autobud)21.05.2020 14:56:03
Pablo70kr 31,0021.05.2020 14:56:03
Volaussenkr 22,0021.05.2020 13:37:26
Pablo70kr 20,0021.05.2020 12:38:55
Volaussenkr 19,00 (Autobud)21.05.2020 12:38:55
Volaussenkr 15,0016.05.2020 23:49:50
temkr 13,00 (Autobud)15.05.2020 22:54:59
ulfjoh01kr 12,0015.05.2020 22:54:59
temkr 10,0015.05.2020 22:14:11

Karakterer (1975)  Se selgers karakterbok