146 024
46 286
250 253
603 675

Nk 1783-84 **      Annonse nr: 2860367

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 44,00
Annonse vist19
Nk 1783-84 **
Annonse nr: 2860367
Høyeste Budgiver Volaussen (305)  Se budgivers karakterbok
Volaussenkr 44,0021.05.2020 23:08:51
Pablo70kr 41,0021.05.2020 14:55:30
Volaussenkr 40,00 (Autobud)21.05.2020 14:55:30
Volaussenkr 33,0021.05.2020 13:39:39
Pablo70kr 30,0021.05.2020 12:40:02
Volaussenkr 28,00 (Autobud)21.05.2020 12:40:02
Volaussenkr 17,0016.05.2020 23:50:30
temkr 15,00 (Autobud)15.05.2020 22:55:38
ulfjoh01kr 13,0015.05.2020 22:55:38
temkr 10,0015.05.2020 14:48:02

Karakterer (1975)  Se selgers karakterbok