146 024
46 286
250 253
603 675

Nk 1798-01 **      Annonse nr: 2860366

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Solgt forkr 38,00
Annonse vist27
Nk 1798-01 **
Annonse nr: 2860366
Høyeste Budgiver Pablo70 (913)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 38,0021.05.2020 12:40:38
temkr 35,00 (Autobud)21.05.2020 12:40:38
temkr 32,0016.05.2020 07:20:43
Citroen1309kr 30,00 (Autobud)16.05.2020 07:20:43
Citroen1309kr 26,0016.05.2020 07:07:35
temkr 25,00 (Autobud)16.05.2020 07:07:35
temkr 22,00 (Autobud)15.05.2020 22:48:40
Citroen1309kr 20,0015.05.2020 22:48:40
temkr 17,0015.05.2020 22:14:37
Citroen1309kr 15,0015.05.2020 13:47:53

Karakterer (1975)  Se selgers karakterbok