116 003
49 530
254 829
632 938

NK 1072-1075 - Postfrisk Miniark      Annonse nr: 2858553

Postfrisk Miniark - se scan.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Solgt forkr 6,00
Annonse vist7
NK 1072-1075 - Postfrisk Miniark
Annonse nr: 2858553
Høyeste Budgiver svbern (5865)  Se budgivers karakterbok
Intern referanse180
svbernkr 6,0020.05.2020 10:05:47
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (3023)  Se selgers karakterbok