135 437
46 460
251 165
605 137

Julekort sign.'Kirsti' (Ark-trykk as Spes.kort S-37)      Annonse nr: 2857580

Småformat foldekort, svakt glansa, udatert påskrift
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist30
Julekort sign.'Kirsti' (Ark-trykk as Spes.kort S-37)
Annonse nr: 2857580
Høyeste Budgiver Nure (2522)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 24,0020.05.2020 23:32:03
Postfrimkr 22,0014.05.2020 18:16:59
Nurekr 20,0013.05.2020 12:42:45
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (23425)  Se selgers karakterbok