135 437
46 460
251 165
605 137

Grønland 1938-1999 i Davo album + Pakkeporto + Thule      Annonse nr: 2852951
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Samling Grønland 1938-1999 i Davo fortrykksalbum.
Tidvis duplisert med ustemplet og stemplet. Pakkeporto: - 10 Øre (Perf 11½) Afa 7 Stemplet
- 20 Øre (Perf 11½) Afa 9 Ustemplet/Hengselrest- 70 Øre (Perf 10¾) Afa 14? Afa 17? Hjørne Postfrisk
 Se alle bilder nedenfor eller bla gjennom i albumene her:
Grønland
Se også mine andre aktive auksjoner. Flere flotte samlinger til salgs. Kombinerer frakt.

Frakt ihht postens satser.
Sender i hele verden. Kan også hentes i Moss

Betaling:1 Til Norsk konto2 VIPPS3 PayPal (+5%)
4 Wire transfer/Iban/Bic = +25Nok
Forskuddsbetaling gjennom Paypal(+5%), Vipps, Konto eller kontant ved henting. Frakt ihht postens satser. Ingen ekstra for emballasje.
Objektets tilstand
kr 149,00
Utropspriskr 1,00  Minstepris ikke oppnådd
Slutter om 12d 0t 43min 45sek
Slutter18.06.2020 20:51:09
Annonse vist270

Selger:  Kambostamps

Medlem siden: 16.02.2020
Sted: MOSS
Karakterer (18)  Se selgers karakterbok

Generert: 06.06.2020 20:07:24