119 863
34 334
258 152
652 053

Miniatyrark Kong Olav V 85 år - prima postfrisk

Annonse nr: 2852657

Miniatyrark med NK 1046 - NK 1048, BL 8. Fin kvalitet, gummibakside i behold, ingen hengselrester.

Fra privat samling. Se mine øvrige annonser, mange fine objekter.

Sender gjerne, porto etter Postens satser + kr 2,- for konvolutt (samsender).

Objektets tilstand
AuksjonstypeMultiobjekt Auksjon Multiobjekt
Utropspriskr 10,00
Antall tilgjengelig: 9 stk.
Startet13.09.2020 13:29:02
Sluttet14.10.2020 13:29:02
Laveste vinnerbudkr 10,00
Annonse vist43 ganger
Referanse nr/#113
Annonse nr: 2852657
Høyeste Budgiver maicelS (102)  Se budgivers karakterbok
BudgiverBudAntallVinnendeDato
maicelSkr 10,001Ja (1)12.10.2020 12:20:36
Antall igjen: 8
Selger:  b1814b

Medlem siden: 17.02.2020
Sted: Bøn
Karakterer (62)  Se selgers karakterbok