131 813
43 363
265 725
677 752

Franske portomerker 1960

Annonse nr: 2850379

Hele serien med franske portomerker fra 1960: Yvert-katalogen 90-94 i perfekt, postfrisk stand. Katalogverdi 70 € el. ca. 750 NOK.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet09.05.2020 17:34:28
Sluttet08.06.2020 17:25:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist55 ganger
Franske portomerker 1960
Annonse nr: 2850379
Høyeste Budgiver Hoffas48 (693)  Se budgivers karakterbok
Hoffas48kr 50,0022.05.2020 22:49:12
Selger:  jagusan

Medlem siden: 08.01.2019
Sted: Bergen
Karakterer (530)  Se selgers karakterbok