Halv provisjon i Juli måned!

105 858
47 990
252 933
616 288

BIL TYSKLAND BERLIN 1983 x4 POSTFRISKE € 18      Annonse nr: 2848131

MICHEL € 18,- = CA 200,-.

PORTO 17,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist9
BIL TYSKLAND BERLIN 1983 x4 POSTFRISKE € 18
Annonse nr: 2848131
Høyeste Budgiver Viggo65 (18)  Se budgivers karakterbok
Viggo65kr 30,0023.05.2020 21:02:31
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (6429)  Se selgers karakterbok