116 795
28 943
256 319
642 634

1979 ** postfrisk, nesten komplett.

Annonse nr: 2847766

Hele årgangen i postfriske, fargerike merker. Det er kun Yvert nr 2067 og 2068 som mangler. God kvalitet.
Objektets tilstand
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 50,00
Startet07.05.2020 16:29:09
Sluttet06.06.2020 16:17:00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist67 ganger
Annonse nr: 2847766
Høyeste Budgiver Hoffas48 (652)  Se budgivers karakterbok
Hoffas48kr 50,0010.05.2020 11:22:27
Selger:  jagusan

Medlem siden: 08.01.2019
Sted: Bergen
Karakterer (472)  Se selgers karakterbok