Halv provisjon i Juli måned!

104 722
48 030
252 907
616 570

NK 16IIa 1SKILL GULGRØNN POSTFRISK SKANFIL 150,-      Annonse nr: 2840174

SER POSTFRISK UT.

SVAK BRUN STRIPE BAK PÅ LIMET.

LITT KAKK PÅ TAGGENE HØYRE SIDE.

PORTO 17,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 31,00
Annonse vist22
NK 16IIa 1SKILL GULGRØNN POSTFRISK SKANFIL 150,-
Annonse nr: 2840174
Høyeste Budgiver Jeger51 (2158)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 31,0010.05.2020 17:02:03
jagusankr 30,00 (Autobud)10.05.2020 17:02:03
jagusankr 25,0008.05.2020 08:34:54
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (6431)  Se selgers karakterbok