Halv provisjon i Juli måned!

105 877
47 763
253 257
616 439

NK 49II BRUNGRÅ 1ØRE 20mm SKANFIL 175,- MED FEIL      Annonse nr: 2840164

SER POSTFRISK UT.

ØVRE VENSTRE HJØRNESPISS  ER LITT TYNT.

PORTO 17,- I NORGE.

HAR PAYPAL KONTO.

KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.

Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Annonse vist9
NK 49II BRUNGRÅ 1ØRE 20mm SKANFIL 175,- MED FEIL
Annonse nr: 2840164
Høyeste Budgiver ulfjoh01 (1155)  Se budgivers karakterbok
ulfjoh01kr 10,0008.05.2020 22:53:12
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (6419)  Se selgers karakterbok