Halv provisjon i Juli måned!

GiBud kutter provisjonssatsene med 50% gjennom hele Juli. Dvs at du for salgspris inntil kr 1000, kun betaler 2% provisjon!

102 979
Auksjoner nå
48 172
Fastprisvarer
252 780
Salg siste 12mnd
618 054
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Samling Serbia - SE TEKST OG BILDER      Annonse nr: 2825840

 

Beskrivelse
Se bilder - alt er fotograferet. Forsendelse 95 NOK


Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.04.2020 20:00:00         
Slutter28.04.2020 22:06:00
Solgt forkr 56,00  
Annonse vist33
Samling Serbia - SE TEKST OG BILDER
Annonse nr: 2825840
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPSVerifisert bruker (5331)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 56,0028.04.2020 21:41:43
lappenxxkr 51,0028.04.2020 18:57:57
pbergerukr 50,00 (Autobud)28.04.2020 18:57:57
pbergerukr 46,00 (Autobud)28.04.2020 18:57:46
lappenxxkr 41,0028.04.2020 18:57:46
pbergerukr 35,0027.04.2020 17:51:30
lappenxxkr 30,00 (Autobud)27.04.2020 17:51:30
lappenxxkr 25,0027.04.2020 15:25:20
pbergerukr 20,00 (Autobud)27.04.2020 15:25:20
pbergerukr 15,0026.04.2020 11:50:28
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0024.04.2020 23:58:36
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15401)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 13.07.2020 01:15:11
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter