Halv provisjon i Juli måned!

GiBud kutter provisjonssatsene med 50% gjennom hele Juli. Dvs at du for salgspris inntil kr 1000, kun betaler 2% provisjon!

104 098
Auksjoner nå
48 157
Fastprisvarer
252 604
Salg siste 12mnd
618 003
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Samling Tyrkia og Østrumelien - SE TEKST OG BILDER      Annonse nr: 2825835

 

Beskrivelse
Se bilder - alt er fotograferet. Forsendelse 95 NOK.


Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet24.04.2020 20:00:00         
Slutter28.04.2020 22:06:00
Solgt forkr 80,00  
Annonse vist50
Samling Tyrkia og Østrumelien - SE TEKST OG BILDER
Annonse nr: 2825835
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPSVerifisert bruker (5331)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 80,0028.04.2020 21:41:00
erikp45kr 75,00 (Autobud)28.04.2020 21:41:00
erikp45kr 65,0028.04.2020 21:21:40
lappenxxkr 61,00 (Autobud)28.04.2020 21:21:40
lappenxxkr 55,0028.04.2020 18:57:21
pbergerukr 50,00 (Autobud)27.04.2020 15:25:55
lappenxxkr 50,0027.04.2020 15:25:55
pbergerukr 40,0026.04.2020 17:59:44
arkinduzcukr 35,0026.04.2020 17:33:38
pbergerukr 30,00 (Autobud)26.04.2020 17:33:12
arkinduzcukr 30,0026.04.2020 17:33:12
pbergerukr 25,0026.04.2020 11:50:01
arkinduzcukr 20,00 (Autobud)26.04.2020 11:50:01
arkinduzcukr 15,0025.04.2020 01:00:59
NORSTAMPSVerifisert brukerkr 10,0024.04.2020 23:59:23
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (15401)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 13.07.2020 00:30:31
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter