118 203
49 127
254 090
631 373

Nk. 409 OL      Annonse nr: 2824515

Postfrisk

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 23,00
Annonse vist26
Nk. 409 OL
Annonse nr: 2824515
Høyeste Budgiver stirud02 (3221)  Se budgivers karakterbok
stirud02kr 23,00 (Autobud)01.05.2020 08:51:21
helse01kr 21,0001.05.2020 08:51:21
stirud02kr 17,0027.04.2020 16:31:36
oeiholmekr 15,00 (Autobud)27.04.2020 16:31:12
stirud02kr 15,0027.04.2020 16:31:12
oeiholmekr 7,0027.04.2020 15:58:20
stirud02kr 5,00 (Autobud)27.04.2020 15:58:20
stirud02kr 3,0026.04.2020 23:43:39
Topgunkr 1,0026.04.2020 16:04:18

Karakterer (37068)  Se selgers karakterbok