129 466
Auksjoner nå
46 033
Fastprisvarer
261 072
Salg siste 12mnd
672 793
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Frankrike AFA 125* kort tak - verdi 1.900 NOK

Annonse nr: 2817854

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet17.04.2020 21:00:00         
Sluttet21.04.2020 22:12:00
Solgt forkr 149,00  
Annonse vist10 ganger
Frankrike AFA 125* kort tak - verdi 1.900 NOK
Annonse nr: 2817854
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
peder48kr 149,00 (Autobud)21.04.2020 22:00:17
Rockboxkr 144,0021.04.2020 22:00:17
peder48kr 114,0021.04.2020 21:48:47
Rockboxkr 111,00 (Autobud)21.04.2020 21:48:47
Rockboxkr 99,0021.04.2020 21:39:24
peder48kr 95,00 (Autobud)21.04.2020 21:39:24
peder48kr 49,00 (Autobud)21.04.2020 13:19:48
Rockboxkr 44,0021.04.2020 13:19:48
peder48kr 10,0018.04.2020 01:21:31
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18543)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.