Halv provisjon i Juli måned!

103 655
48 220
252 813
618 315

HELLESYLT.Stort skip nært land.Postg.20t. Müller & Sohn      Annonse nr: 2815293

Småformat.
Pent rettvendt stemplet: Geiranger 18-VII.29
Lett hj.slitasje
PORTO etter gjeldende satser + kr 2,- for konvolutt/emb.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist7
HELLESYLT.Stort skip nært land.Postg.20t. Müller & Sohn
Annonse nr: 2815293
Høyeste Budgiver jkk1959 (3235)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 20,0022.04.2020 13:31:12
Selger:  jahab

Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (3112)  Se selgers karakterbok