129 466
Auksjoner nå
46 033
Fastprisvarer
261 072
Salg siste 12mnd
672 793
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Ungarn AFA 1268 - verdi 450 NOK

Annonse nr: 2805594

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet10.04.2020 20:00:00         
Sluttet14.04.2020 22:02:00
Solgt forkr 92,00  
Annonse vist17 ganger
Ungarn AFA 1268 - verdi 450 NOK
Annonse nr: 2805594
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
peder48kr 92,0014.04.2020 19:05:08
Essi63kr 90,00 (Autobud)14.04.2020 19:05:08
Essi63kr 82,0014.04.2020 18:09:56
zsozsokr 77,00 (Autobud)14.04.2020 18:09:56
zsozsokr 42,0014.04.2020 17:50:34
peder48kr 41,00 (Autobud)14.04.2020 17:50:34
peder48kr 37,0014.04.2020 11:43:55
zsozsokr 33,00 (Autobud)14.04.2020 11:43:55
zsozsokr 32,0012.04.2020 23:34:00
peder48kr 31,00 (Autobud)12.04.2020 23:34:00
peder48kr 27,00 (Autobud)12.04.2020 23:30:51
zsozsokr 22,0012.04.2020 23:30:51
peder48kr 10,0010.04.2020 22:51:14
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18543)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.