129 466
46 033
261 072
672 793

Ungarn AFA 1037U-38U - verdi 50 NOK

Annonse nr: 2805570

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet10.04.2020 20:00:00
Sluttet14.04.2020 22:00:00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 2805570
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok
peder48kr 5,0010.04.2020 22:55:20

Karakterer (18543)  Se selgers karakterbok