128 965
Auksjoner nå
46 031
Fastprisvarer
261 051
Salg siste 12mnd
672 887
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Ungarn AFA 1023-27 I - verdi 530 NOK

Annonse nr: 2805567

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet10.04.2020 20:00:00         
Sluttet14.04.2020 22:00:00
Solgt forkr 95,00  
Annonse vist15 ganger
Ungarn AFA 1023-27 I - verdi 530 NOK
Annonse nr: 2805567
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
peder48kr 95,00 (Autobud)14.04.2020 21:21:28
Essi63kr 95,0014.04.2020 21:21:28
peder48kr 80,0014.04.2020 19:03:39
Essi63kr 75,00 (Autobud)14.04.2020 19:03:39
Essi63kr 70,00 (Autobud)14.04.2020 19:03:19
peder48kr 65,0014.04.2020 19:03:19
Essi63kr 45,0014.04.2020 18:11:05
peder48kr 41,00 (Autobud)14.04.2020 18:11:05
peder48kr 10,0010.04.2020 22:56:09
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18543)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.