146 024
46 286
250 253
603 675

G.Vermehren: Lektien gjennomleses       Annonse nr: 2801325

Småformatkort, ubrukt, i fin skikk; ubetydeleg hjørneslitasje

Tysk utgave, i serie "Dansk kunst".

Nærmast 'halvkartongkort', med postkortbakside

Blyantdatert 1925
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist14
G.Vermehren: Lektien gjennomleses
Annonse nr: 2801325
Høyeste Budgiver Rosakatt (2459)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 25,0015.04.2020 18:01:57
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (23389)  Se selgers karakterbok