117 080
50 342
254 535
631 894

4-blokk NK1468 postfrisk      Annonse nr: 2799818

Prima postfrisk 4-blokk fra frimerkehefte. Katalogpris kr. 80,- (Skanfil 2016).

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist11
4-blokk NK1468 postfrisk
Annonse nr: 2799818
Høyeste Budgiver Citroen1309 (1098)  Se budgivers karakterbok
Citroen1309kr 25,0023.04.2020 09:35:26
Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7732)  Se selgers karakterbok