131 825
43 366
265 628
677 849

Offentlig Sakk, Norge offset postfrisk (19167)

Annonse nr: 2799548

frimmogens - nye lot hele tiden
frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægge 2% til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet06.04.2020 12:16:09
Sluttet14.04.2020 21:14:00
Solgt forkr 5,50
Annonse nr: 2799548
Høyeste Budgiver Pablo70 (1249)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 5,5010.04.2020 10:43:36
temkr 5,0007.04.2020 23:33:15
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (11070)  Se selgers karakterbok