130 602
Auksjoner nå
45 681
Fastprisvarer
260 689
Salg siste 12mnd
672 373
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Frankrike AFA 217-18* - verdi 4.200 NOK

Annonse nr: 2793413

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet03.04.2020 20:00:00         
Sluttet07.04.2020 22:07:00
Solgt forkr 1 426,00  
Annonse vist63 ganger
Frankrike AFA 217-18* - verdi 4.200 NOK
Annonse nr: 2793413
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver peder48 (5828)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
peder48kr 1 426,0007.04.2020 18:13:36
Hoffas48kr 1 425,00 (Autobud)07.04.2020 18:13:36
Hoffas48kr 1 306,0007.04.2020 18:08:43
peder48kr 1 301,00 (Autobud)07.04.2020 18:08:43
peder48kr 1 251,0007.04.2020 11:12:10
Hoffas48kr 1 250,00 (Autobud)07.04.2020 11:12:10
Hoffas48kr 1 206,00 (Autobud)07.04.2020 11:11:56
peder48kr 1 201,0007.04.2020 11:11:56
Hoffas48kr 1 106,00 (Autobud)07.04.2020 11:11:33
peder48kr 1 101,0007.04.2020 11:11:33
Hoffas48kr 1 056,00 (Autobud)07.04.2020 11:11:11
peder48kr 1 051,0007.04.2020 11:11:11
Hoffas48kr 914,0007.04.2020 08:03:48
peder48kr 910,00 (Autobud)07.04.2020 08:03:48
peder48kr 794,0006.04.2020 00:14:49
Hoffas48kr 789,00 (Autobud)06.04.2020 00:14:49
Hoffas48kr 784,00 (Autobud)06.04.2020 00:14:33
peder48kr 779,0006.04.2020 00:14:33
Hoffas48kr 512,0005.04.2020 20:52:06
peder48kr 510,00 (Autobud)05.04.2020 20:52:06
peder48kr 327,0005.04.2020 18:29:43
Hoffas48kr 324,00 (Autobud)05.04.2020 18:29:43
Hoffas48kr 317,00 (Autobud)05.04.2020 18:29:23
peder48kr 312,0005.04.2020 18:29:23
Hoffas48kr 180,0005.04.2020 17:01:09
peder48kr 178,00 (Autobud)05.04.2020 17:01:09
peder48kr 85,0003.04.2020 22:17:44
bezakr 80,00 (Autobud)03.04.2020 22:17:44
bezakr 10,0003.04.2020 20:28:44
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18532)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.