127 197
43 232
264 435
675 640

##CCCP 1982 P.friske - 60th ANN. OF USSR##

Annonse nr: 2787095

Pene postfriske merker fra Sovjetunionen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 2,50
Startet02.11.2020 22:06:53
Sluttet09.11.2020 22:06:53
Solgt forkr 2,50
Annonse vist56 ganger
Annonse nr: 2787095
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 2,5007.11.2020 18:31:04

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok