127 197
43 232
264 435
675 640

##CCCP 1982 P.friskt Sett - LOCOMOTIVES##

Annonse nr: 2787072

Pent postfriskt sett fra Sovjetunionen. Lykke til! PORTO! Postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet02.11.2020 22:06:53
Sluttet09.11.2020 22:06:53
Solgt forkr 6,00
Annonse vist61 ganger
Annonse nr: 2787072
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 6,0007.11.2020 18:32:52

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok