127 197
43 232
264 435
675 640

##CCCP 1982 P.friskt Sett - WAR SHIPS##

Annonse nr: 2787045

Pent postfriskt sett fra Sovjetunionen. Lykke til! PORTO! Postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet09.11.2020 22:11:26
Sluttet16.11.2020 22:11:26
Annonse vist69 ganger
Annonse nr: 2787045
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 5,0015.11.2020 15:14:27

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok