125 428
43 335
264 572
675 695

##CCCP 1982 P.friske - ORNITHOLOGICAL CONGRESS##

Annonse nr: 2786954

Pene postfriske merker fra Sovjetunionen. Lykke til! PORTO! Postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet26.10.2020 22:06:20
Sluttet02.11.2020 22:06:20
Solgt forkr 4,00
Annonse vist56 ganger
Annonse nr: 2786954
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 4,0002.11.2020 21:22:19

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok