117 080
50 342
254 535
631 894

NK117 postfrisk, 3 utgaver?      Annonse nr: 2782164

Prima postfriske merker, ett merke med litt flisetagging. Tatt fra samling, og jeg er ikke sikke på om alle 3 utgaver er med.
Objektets tilstand
Avtales senere
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist11
NK117 postfrisk, 3 utgaver?
Annonse nr: 2782164
Høyeste Budgiver Citroen1309 (1098)  Se budgivers karakterbok
Citroen1309kr 30,0028.04.2020 21:56:31
Selger:  larsog   Verifisert bruker

Medlem siden: 12.01.2002
Karakterer (7732)  Se selgers karakterbok