129 815
42 869
265 212
680 066

##POLEN 1970 P.friskt Sett - LENIN##

Annonse nr: 2780253

Pent postfriskt Sett fra Polen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet02.01.2021 21:20:53
Sluttet07.01.2021 14:23:52
Solgt forkr 6,00
Annonse vist38 ganger
Annonse nr: 2780253
Høyeste Budgiver wrh1952 (4281)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 6,00 Kjøp nå07.01.2021 14:23:52

Karakterer (12408)  Se selgers karakterbok