99 221
56 487
251 414
644 894

Nk. 400 55 øre gul Kong Haakon

Annonse nr: 2779576

Postfrisk

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet29.03.2020 08:00:00
Sluttet05.04.2020 15:00:00
Annonse nr: 2779576
Høyeste Budgiver Alinuska (23258)  Se budgivers karakterbok
Alinuskakr 1,0029.03.2020 17:12:55

Karakterer (49322)  Se selgers karakterbok