117 080
50 342
254 535
631 894

Sverige Postfrisk lot (7)      Annonse nr: 2768111

15 postfriske merker - se scan.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Solgt forkr 3,00
Referanse nr/#597
Sverige Postfrisk lot (7)
Annonse nr: 2768111
Høyeste Budgiver filateli (1645)  Se budgivers karakterbok
filatelikr 3,0025.03.2020 18:14:05
Topgunkr 1,0020.03.2020 17:31:52
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (3030)  Se selgers karakterbok