146 024
46 286
250 253
603 675

Usignert påskekort      Annonse nr: 2766497

Småformat, ubrukt. Udelt bakside. Ørlite hj. slitasje. Ingen utgiver.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist15
Usignert påskekort
Annonse nr: 2766497
Høyeste Budgiver baronen50 (14338)  Se budgivers karakterbok
baronen50kr 30,0022.03.2020 13:05:16
Selger:  Permer

Medlem siden: 07.08.2015
Karakterer (3059)  Se selgers karakterbok