117 147
50 308
254 561
631 879

NK 223-224 Postfrisk      Annonse nr: 2762835

Nordkapp II postfrisk - se scan.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist7
Referanse nr/#577
NK 223-224 Postfrisk
Annonse nr: 2762835
Høyeste Budgiver terjed (22557)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 20,0022.03.2020 15:46:45
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (3030)  Se selgers karakterbok