116 826
50 011
254 845
632 445

NK 137 - 140 ustemplet/postfrisk      Annonse nr: 2762833

4 merker  kan ha hengselspor - se scan.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist11
Referanse nr/#576
NK 137 - 140 ustemplet/postfrisk
Annonse nr: 2762833
Høyeste Budgiver terjed (22546)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 20,0022.03.2020 15:15:38
Selger:  Bergfinn

Medlem siden: 23.07.2015
Karakterer (3029)  Se selgers karakterbok