135 437
46 460
251 165
605 137

Mann foran hytte (Priv. utg.?) - St. Kristiania 23XII04      Annonse nr: 2760791

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt en litt kraftigere knekk oppe i øvre høyre hjørne.

Stemplet Kristiania 23-12-1904.

Privat utgivelse?

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Annonse vist15
Mann foran hytte (Priv. utg.?) - St. Kristiania 23XII04
Annonse nr: 2760791
Høyeste Budgiver terjed (21693)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 10,0021.03.2020 23:38:16

Karakterer (10480)  Se selgers karakterbok