129 312
44 784
265 196
680 297

NK 393-403, HK 682 kr

Annonse nr: 2756213
nk393-403
nk393-403

Prima kvalitet
For postkort, se beskrivelse hvor vidt kortet er UB (ubrukt) eller brukt. For frimerker og brev se scan for kvalitet og tagging. Returrett for feil som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan. Porto belastes kjøper etter postens satser + 5 kr. Minimum kr. 23 per forsendelse. Tar ikke ansvar for objekter som blir skadet eller borte under postgangen. Forsendelser med samlet tilslagssum på 1000 kr eller mer sendes i Norgespakke/rekommandert brev, dersom ikke annet avtales.
Objektets tilstand
Utropspriskr 200,00
Startet11.03.2020 11:56:04
Sluttet18.03.2020 11:55:00
Solgt forkr 200,00
Referanse nr/#postfrisk norge
NK 393-403, HK 682 kr
Annonse nr: 2756213
Høyeste Budgiver Hiawata (293)  Se budgivers karakterbok
Hiawatakr 200,0018.03.2020 08:49:44
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (4272)  Se selgers karakterbok