135 437
46 460
251 165
605 137

God Jul (Norsk arbeide 611) - Stemplet HAMAR 1944      Annonse nr: 2751026

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Hamar ??-??-1944.

Norsk arbeide 611.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 24,00
Annonse vist15
God Jul (Norsk arbeide 611) - Stemplet HAMAR 1944
Annonse nr: 2751026
Høyeste Budgiver Rosakatt (2497)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 24,00 (Autobud)08.03.2020 14:07:04
birgholkr 22,0008.03.2020 14:07:04
Rosakatt kr 20,0008.03.2020 13:05:38

Karakterer (10485)  Se selgers karakterbok