135 437
46 460
251 165
605 137

God Påske (E. Greens Forlag Nr. V 10) - Postgått 1949      Annonse nr: 2750973

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Stavanger 11-4-1949 og sendt til Sverige.

E. Greens Forlag Nr. V. 10.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist17
God Påske (E. Greens Forlag Nr. V 10) - Postgått 1949
Annonse nr: 2750973
Høyeste Budgiver Rosakatt (2497)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 36,00 (Autobud)08.03.2020 14:08:13
birgholkr 33,0008.03.2020 14:08:13
Rosakatt kr 30,0008.03.2020 13:10:06

Karakterer (10485)  Se selgers karakterbok