146 024
46 286
250 253
603 675

Grønland Afa: 239 - Røde Kors & Speiderkorpset **      Annonse nr: 2745961

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 15,00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist6
Grønland Afa: 239 - Røde Kors & Speiderkorpset **
Annonse nr: 2745961
Høyeste Budgiver Rosakatt (2440)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 15,0005.03.2020 17:09:18
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16178)  Se selgers karakterbok