146 024
46 286
250 253
603 675

NK 10** 24 SKILL brun      Annonse nr: 2745274

Postfriskt merke uten spor av hengsler, men det kan det se ut som om merket er regummiert. Usikkert uten ekspertvurdering.  Noe skjev sentrering.
Porto etter postens satser kommer i tillegg til tilslagspris. Frimerker sendes normalt som vanlig brevpost. Jeg tar ikke ansvar for bortkomne eller skadde sendinger i postgangen. Gi beskjed ved auksjonsslutt dersom du ønsker sendt som rek. eller pakke. Full returrett på enkeltmerker. Jeg beskriver ikke feil som tydelig framgår av skann. For objekter der AFA-katalog er benyttet er verdi omregnet fra DKK til NOK.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Solgt forkr 50,00
Annonse vist24
NK 10** 24 SKILL brun
Annonse nr: 2745274
Høyeste Budgiver samlertorget (558)  Se budgivers karakterbok
samlertorgetkr 50,0010.03.2020 10:48:03
Selger:  egatro

Medlem siden: 30.01.2020
Sted: Porsgrunn
Karakterer (75)  Se selgers karakterbok