135 437
46 460
251 165
605 137

NK 570. ARKRESTER.       Annonse nr: 2743703

POSTFRISK**

Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Annonse vist18
NK 570. ARKRESTER.
Annonse nr: 2743703
Høyeste Budgiver Blafjella (937)  Se budgivers karakterbok
Blafjellakr 5,0017.03.2020 13:12:44
oeiholmekr 3,0008.03.2020 11:39:55
Topgunkr 2,00 (Autobud)08.03.2020 11:39:55
Topgunkr 1,0003.03.2020 23:01:56

Karakterer (14379)  Se selgers karakterbok