146 024
46 286
250 253
603 675

NK 315. POSTFRISK** (Prøvetrykk tagget)       Annonse nr: 2743458

POSTFRISK **BRETT PÅ SKRÅTT .
Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Annonse vist16
NK 315. POSTFRISK** (Prøvetrykk tagget)
Annonse nr: 2743458
Høyeste Budgiver Topgun (6464)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0002.03.2020 12:57:29

Karakterer (14363)  Se selgers karakterbok